Bestyrelse

Navn Thomas Overgaard
Ansvar Formand
Telefon -
Mail thomas@vikingesport.dk
Navn Anders Kjeldsen
Ansvar Næstformand
Telefon -
Mail anders@vikingesport.dk
Navn Bjarke Bendtsen
Ansvar Kasserer
Telefon -
Mail bjarke@vikingesport.dk
Navn Nicki Karlsen
Ansvar Bestyrelsesmedlem
Telefon -
Mail nicki@vikingesport.dk
Navn Kasper Nielsen
Ansvar Bestyrelsesmedlem
Telefon -
Mail kasper@vikingesport.dk
Navn Rasmus Andersen
Ansvar Bestyrelsesmedlem
Telefon
Mail Rasmus@vikingesport.dk
Navn Tobias Jensen
Ansvar Bestyrelsesmedlem
Telefon
Mail Tobias@vikingesport.dk

Udtalelser

I Viking Fodbold vil vi udvikle dine fodbold-færdigheder gennem leg og forståelse for spillet! Og det skal selvfølgelig altid være sjov - Kom og vær med!

Her finder du gode kammerater og venskaber for livet...

Om os

Velkommen!